Ersağ Ücretsiz Üyelik

Ersağ üyeliği yaparak indirimli ürünler alın kazanç sağlayın

ERSAĞ Organizasyon Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Paz. San ve Tic. Ltd. Şti 2006 yılında Denizli'de kurulmuş olan tamamen yerli bir kuruluştur. Denizli Ticaret Odasına kayıtlı bir şirket olan ERSAĞ: Temizlik malzemeleri, kozmetik ürünleri, gıda takviyesi, tekstil ürünleri gibi birçok alanda ürünler üretmektedir. Ersağ ürünleri, dünya çapında onaylı kalite sertifikalarına sahiptir. Tüm sertifikaları görüntülemek için burayı tıklayınız.


ERSAĞ Ürünleri

Ersağ, kurulduğu zamandan bu yana ürünlerde doğal malzemeler kullanmaya dikkat eden çevre dostu bir şirkettir. Bunun yanında temizlik ürünlerinin çoğunda bulunan, doğaya zarar veren ve doğadan yok olmayan zararlı kimyasallardan olan fosfattan insanları kurtararak, insanların doğal ürünler kullanmasını sağlamayı misyon edinmiş, yerli malı üreten ve dünya çapında tanınmış, dünya markası olmayı vizyon edinen bir şirkettir. Ürün içerikleri bitkisel yağlardan, özlerden elde edildiğinden doğallığından ve kimyasal içermediğinden emin olabilirsiniz. Konsantre olarak hazırlanan ürünlerin kullanım ömrü diğer markaların ürünlerine göre daha uzun sürelidir. Tüm analiz raporlarını görüntülemek için burayı tıklayınız.


Ersağ ürünlerinde kullanılan maddeler organik olup, doğa ve insan sağlığına zarar vermez. Temizlik ürünlerinde organik sertifikasıyla Türkiye’de ilklerden olmuştur.

Ersağ ürünlerinde fosfat yoktur, ISO 9001:2008 ve helal ürün sertifikaları gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

Ersağ yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakma adına bilinçli çevre gönüllüleri oluşturmuştur.

FOSFAT(STTP): Özellikle içme ve atık sulara, aynı zamanda toprağa zarar veren; doğadan yok olmayan bir kimyasal maddedir.

Ersağ Üye Formu

Dakikalar içinde Ersağ üyelik formunu doldurun üyeliğinizi hemen başlatalım

Ersağ Güncel Kampanyalar

Tamamen Ücretsiz Ersağ Üyelik